
Листова каучукова ізоляція 19 мм з алюмінієвим покриттям і клеючим шаром (рулон 10 м2)
719 ₴/кв.м
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (67) 301-22-53
- +380 (67) 312-99-10
Ізоляція труб із спіненого каучуку — це теплоізоляційний матеріал із закритою комірчастою структурою і високим опором дифузії водяної пари.
Трубна ізоляція зі спіненого каучуку проводиться по самим передовим технологіям і застосовується для ізоляції поверхонь з високим ступенем ризику конденсації, а також для захисту від тепловтрат.
Види технічної ізоляції зі спіненого каучуку: трубки, рулони.
Область застосування:
- теплоізоляція холодильних систем
- ізоляція систем вентиляції
- ізоляція устаткування систем кондиціонування
- теплоізоляція трубопроводів
Форма випуску:
- трубки товщиною 6, 9, 13, 19, 25, 32 мм, внутрішній діаметр від 6 до 114 мм
- рулони і листи товщиною 6, 9, 13, 19, 25, 32, 40, 50 мм
Різновиди рулонної ізоляції:
- з липким шаром
- у комбінації з алюмінієвим покриттям
Для монтажу ізоляції зі спіненого каучуку використовують такі матеріали як в комплексі, так і окремо:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Теплоізоляція для труб із спіненого каучуку
|
Найменування показника |
Значення |
|
Теплопровідність, Вт/(м·К) при 0°C |
≤0,035 |
|
Температура застосування, °C |
-50... +110 |
|
Коефіцієнт опору паропроникненню, μ |
>7000 |
|
Клас горючості |
Г1 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Armacell |
| Страна производитель | Турция |
| Материал изоляции | Вспененный каучук |
| Форма поставки материала | Рулон |
| Плотность | 55 кг/м3 |
| Класс материала по теплопроводности | Низкая |
| Теплопроводность | 0.035 Вт/мК |
| Максимальная рабочая температура | 110 град. |
| Тип материала | Г (горючий) |
| Группа материала по горючести | Г1 (слабогорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Тип покрытия | С одной стороны |
| Минимальная рабочая температура | -50 |
| Покрытие | Фольгированное |
| Размеры | |
| Толщина изоляции | 19 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Длина | 10 м |
| Толщина | 19 |
- Цена: 719 ₴/кв.м








